“BOĞADA” BULUŞUYORUZ!

18 Eylül, Pazartesi 09:00 - 20:00 / Ücretsiz

HERKESİ kent için birlikte öğrenmeye, tasarlamaya, üretmeye ve uygulamaya çağırıyoruz!

Dünyanın her yerinde projelere imza atmış, kent odaklı düşünen ve katılımcı uygulamalar gerçekleştiren Todo por la Praxis tasarım koordinatörlüğünde, Herkes için Mimarlık, -trak ve Onaranlar Kulübü işbirliğiyle 10-18 Eylül* arasında Kadıköy’de gerçekleştireceğimiz kolektif atölye çalışması “BOĞADA” için gönüllülerimizi arıyoruz. Gönüllülerimizle birlikte alanda çalışmaların yanı sıra atölyede de üretimler gerçekleştireceğiz. 

“BOĞADA” TANDEM Türkiye IV kapsamında gerçekleştirilen, Tasarım Atölyesi Kadıköy ve Madrid merkezli Hablar en Arte işbirliğiyle yürütülen RE_Lab Projesinin vatandaş kullanımı odaklı iyileştirme çalışmasının katılımcı uygulama atölyesidir. 

Eğer siz de Altıyol Boğa Meydanında kolektif atölye çalışmasına dahil olmak istiyorsanız başvuru ve daha fazla bilgi için:
https://tandembogada.tumblr.com/
https://goo.gl/d8Hh6L

*
5-7 Eylül Kayıt
8-9 Eylül katılımcıların belirlenmesi
10 Eylül Kaynak Atölyesi
11-15 Eylül Kolektif Çalışma (tasarım ve uygulama atölyeleri)
16-18 Eylül Sosyal Etkinlik


-----


Let’s Meet at Boğada!

We are calling EVERYONE to join us to learn, design, produce and practice together for the city!

We are looking for our volunteers to join us for “BOĞADA”collective workshop that will take place in Kadikoy during 10-18* September which is design coordinated by Todo por la Praxis with the collaboration of collectives Herkes için Mimarlık (Architecture for All), -trak and Onaranlar Kulübü (Repairs Club) who have urban centered, participatory design projects all over the world.

“BOĞADA” is a participatory practice workshop of RE_LAB Project that is run by the cooperation of Tasarım Atölyesi Kadıköy(Design Atelier Kadikoy) and Madrid based Hablar en Arte as a part of TANDEM Turkey IV.

If you want to take a part at the collective work that will be at Altiyol Boğa Square please check the application form and more:
https://tandembogada.tumblr.com/
https://goo.gl/d8Hh6L

*
5-7th September Registration
8-9th decleration of participants
10th September Welding Workshop
11-15th September Collective Working (Design and Construction Workshops)
16-18th September Social Activities

 


Etkinlik Atölyesi:

Tasarım Atölyesi Kadıköy

 [javascript protected email address]

+90 216 418 52 98

Rasimpaşa Mah. Duatepe Sk. No: 61
Yeldeğirmeni KADIKÖY – İSTANBUL

Büyük harita