FilmTAK - Wolf Children

13 Ocak, Cumartesi 13:00 - 17:00 / Ücretsiz

mangAnime Türkiye'nin anime film gösterimi ve atölye çalışmalarında Kış Sezonu, popüler yönetmen Mamoru Hosoda'nın başyapıtlarından biri ile devam ediyor. Orijinal bir hikaye olan 'Wolf Children' bizi kurt çocukların günlük yaşamlarına ve dramlarına taşıyacak, etkileyici bir eser. Film gösterimiyle başlayacak etkinlik, sonrasında filmin analizi ve izleyicilerle beraber sohbet ile devam edecek. Etkinlik ücretsizdir, tüm sinema ve anime meraklılarına açıktır.

Not: Etkinliğe katılanlar arasından iki kişi atölye sonunda yapılacak çekiliş ile, Kuzgun Çizgiromanevi'nin ve Gerekli Şeyler'in hediyesi olan birer manga seti kazanacak. Ayrıca sürpriz hediyelerimiz de mevcut.Wolf Children (Ookami Kodomo no Ame to Yuki)

Hana üniversitede gizemli bir adamla tanışır, evlenir ve iki çocukları olur. Abla Yuki ile küçük kardeş Ame ilk bakışta normal birer insan gibi gözükmekle beraber, babalarının kurtadam kanını taşımaktadırlar. Babaları erkenden ölünce Hana çocuklarını da alıp şehirden uzaklaşır, kırsalda sakin bir hayat sürmeye başlarlar. Çocuklarını toplumun tehlikelerinden uzak tutmaya çalışan anne ve çocuklarının büyüme hikayesi, kalbinizi ısıtacak harika bir modern fantastik masal...Yıl: 2012

Süre: 117 dk.

Dil: Japonca seslendirme, Türkçe altyazı

Tür: Fantastik, drama, günlük yaşam

Yapım: Studio Chizu, GAINAX, Toei Animation

Yönetmen: Mamoru Hosoda

Orijinal Eser: Mamoru Hosoda

Senaryo: Mamoru Hosoda, Satoko Okudera

Müzik: Masakatsu Takagi

Karakter Tasarım: Yoshiyuki Sadamoto

Sanat Yönetmeni: Hiroshi Ohno

http://www.manganimetr.com/


Seslendirme Kadrosu

Hana: Aoi Miyazaki

Kurtadam: Takao Osawa

Yuki (Çocuk): Momoka Ono

Yuki: Haru Kuroki

Ame (Çocuk): Amon Kabe

Ame: Yukito Nishii

Souhei: Takuma Hiraoka


Etkinlik Atölyesi:

TAK Kadıköy

 [javascript protected email address]

+90 216 418 52 98

Rasimpaşa Mah. Duatepe Sk. No: 61
Yeldeğirmeni KADIKÖY – İSTANBUL

Büyük harita