FilmTAK: One Piece Film: Gold

13 Ekim, Cumartesi 13:00 - 17:00 / Ücretsiz

mangAnime Türkiye'nin anime film gösterimi ve atölye aktiviteleri 2018'in Sonbahar Sezonu'na giriyor. Bu sezonda beraber izleyip, üzerine beraberce konuşacağımız ilk eser tüm dünya çapında sevilen One Piece serisinin 13'üncü filmi plan "One Piece Film: Gold" olacak. Film gösterimiyle başlayacak etkinlik, sonrasında filmin analizi ve izleyicilerle beraber sohbet ile devam edecek. Etkinlik ücretsizdir, tüm sinema ve anime meraklılarına açıktır.

Not: Etkinliğe katılanlar arasından iki kişi atölye sonunda yapılacak çekiliş ile, Kuzgun Çizgiromanevi'nin ve Gerekli Şeyler'in hediyesi olan birer manga seti kazanacak. Ayrıca sürpriz hediyelerimiz de mevcut. 

One Piece Film: Gold

Rüyalar şehri Gran Tesoro! Dünya Hükümeti'nden bağımsız olan bu gemi-şehir; korsanların, denizcilerin ve milyonerlerin birlikte eğlenebildikleri dünyanın en büyük ve lüks eğlence şehridir. Adaya yolları düşen Luffy ve tayfası Straw Hat (Hasır Şapka) Korsanları, adım attıkları her yerin parladığı bu büyüleyici şehirde doyasıya eğlenmek isterken, bir yandan rahatsız edici bazı şeyleri de fark etmeye başlarlar. Kumarhanelerde denedikleri oyunlar sırasında şehrin yöneticisi Gild Tesoro ile karşılaşırlar ve Tesoro, Luffy’i bir oyuna davet eder. Ancak herkesi ve her istediğini satın alabilen Tesoro’nun da sırları vardır ve Straw Hat Korsanları bir kez daha kendilerini umduklarından büyük bir maceranın içinde bulurlar.

Yıl: 2016
Süre: 120 dk.
Dil: Japonca seslendirme, Türkçe altyazı
Tür: Aksiyon, macera, komedi, drama, fantastik
Yapım: Toei Animation
Yönetmen: Hiroaki Miyamoto
Orijinal Eser: Eiichiro Oda (Manga)
Senaryo: Tsutomu Kuroiwa
Müzik: Yuki Hayashi
Karakter Tasarım: Eiichiro Oda, Masayuki Sato
Sanat Yönetmeni: Kazuo Ogura


Etkinlik Atölyesi:

Tasarım Atölyesi Kadıköy

 [javascript protected email address]

+90 216 418 52 98

Rasimpaşa Mah. Duatepe Sk. No: 61
Yeldeğirmeni KADIKÖY – İSTANBUL

Büyük harita